Facebook - Klub MÍR
Facebook - Klub MÍR
Pátek
24
Březen
2023

Neuronight 26!

20:00 • 200 kč...door open 20.00

  • Neuronight 26!
 Co se headlinera týče, nezewlili jsme a sáhli po djském zlatu – držitelce 1. místa BEST CZ/SK DJka BASS AWARDS 2022 – již nějakej pátek hrající, ale nestárnoucí ďáblici BEATY, zastupující Beats For Love a slovenský Trident.
Další hostující hvězdou večera je djka KAIRA s ostrou selekcí, reprezentující neurofunkový label Darkside Records, která aktuálně s Beaty a Abelyn rozjela nový podcast BTalk. Abychom nebyli jen u aktuální hvězd, máme velkou radost, že jsme na session ulovili i comeback dje — jednoho z dnb pilířů na Kroměřížsku, který vám naservíruje poctivý techstep+neuro nášup – RAMIRES z Redrum Ccew. A co se jemnějších odnoží DnB týče, ty budou zastupovat naši přátelé z Myslo Crue BRAVE & KLARISSA, stojící za festivalem Běž do Háje a poslechovými Myslo večírky nejen ve Zlíně a KANTORSKY z Different Dictate, který aktuálně sype hlavně rovinky, ale na 24.3. má pro Vás nachystanou zlomenou selekci.. Zbytek lineupu doplní djs z YellowHills crew SUNCHEZ, KIK B2B ZATEAM a BAD SIGNALZ.
Příznivce rovinek na baru čeká HOUSEKEEPIN‘ STAGE! Hlavním hostem této stage je vinylový bůh JOSH SINGER z DJs 4 Charity, který to na baru rozbalí po boku HOUSEKEEPIN‘ djs CZIDY, FILIPPIHO a GEORGE ALBUMANA. Dále vám rovinky zandá JAHMIGEL z Nepál djs, SANNY z Different Dictate a náš YellowHillák KIK. Prostě barofka jako vyšitá! 🤪 Těšte se dvojnásobný hell na 2 stagich!