Facebook - Klub MÍR
Facebook - Klub MÍR
Sobota
10
Prosinec
2022

BITVA o MÍR aneb The DOKK & spol

19:00 • 200kč,- (pro studenty hradišťského gymplu 100 CZK)door open 19.00

  • BITVA o MÍR aneb The DOKK & spol
Čtyři kapely, čtyři hudební styly, jedna velkolepá BITVA O MÍR (aneb i o mír se musí bojovat). To je v kostce popis tohoto hudebního battlu kapel z různých koutů naší republiky.
Celest & Charles (disco-funk, Praha) je desetičlenné hudební uskupení, které servíruje posluchačům autorskou tvorbu plnou funku, diska, R&B a melodických českých textů. Směsice těchto stylů přináší na tuzemská jeviště naději, že české hudební texty mohou stále dávat smysl a hudba nemusí znít jako počítačová simulace.
The DOKK (fiprc, Praha) je dokkonale obnovená koncertní kapela hrající vlastní žánr kombinující všechny žánry do jednoho. Odtud FIPRC = Folk Indie Punk Rock Country. Kapela se sice dala dohromady v Praze, její frontman je však hradišťskému publiku známý zejména jako frontman místní legendy El Chorro.
4 z tanku a Psík (folk-rock, UH). Zpočátku – těžko říct kdy, z hecu, jak jinak, učitelská legrace pro gympláky, naplnění teenagerovské touhy mužů ve středním věku založením big bítové kapely… Od žánrové různorodosti přejatých písní dříve po ještě větší žánrovou jinakost písní vlastních dnes. 4 z tanku a Psík, dnes už gymplácká legenda!
Manželé Soukupovy (Reggae, Žďár n Sázavou) je štika proplouvající vodami téměř všech hudebních stylů, exklusivní chill-out, síla rytmu a především dobrá nálada! Kapela z Vysočiny opouští svoji rodnou hroudu ,aby dobyla srdce Slovácka!