Facebook - Klub MÍR
Sobota
26
Únor
2022

DEBUSTROL tour 2022

20:20 • cena 295 předprodej/ na místě 350 door 19.00

  • DEBUSTROL  tour 2022

Thrashmetal v té nejklasičtější podobě – kultovní Debustrol opět na prknech klubu Mír…..kapela, která se neodmyslitelně zapsala do metalových dějin naší malé země. Patří mezi průkopníky, kteří začali klestit trnitou cestu na pódia, sváděli souboje s byrokracií a lidmi pro které je metal něco jako mor. Zpěvák a kytarista Kolins s jeho smečkou stále nekompromisně hájí pozice na trashmetalové scéně a že si občas pomůže i motorovou pilou už jaksi patří k dobrým mravům. Na českých pódiích se už pohybují více než třicet let.
Jako host vyspoupí:Landscape of Shadows – band vzniknuvší na troskách kapely Incalm se představí se svou zbrusu novou tvorbou.Vznik kapely se datuje na léto 2019. Původně byla kapela brána jako projekt kytaristy Zloma a Joja, ale postupem času se z této myšlenky odbočilo a Landscape of Shadows se stal regulérní kapelou po příchodu zpěváka Erscoma, basáka Beherita a Patrika Árendáse za bicí.
Kapela nahrála svůj první singl na podzim 2019 ve Studiu Šopa.
Na to zanedlouho kapelu opouští baskytarista Beherit a bubeník Patrik z časových důvodů. Nahrazuje ho Billy-Q, který se původně jako záskok za Patrika stává plnohodnotným členem.
Sestava se stává stabilnější, silnější a nová tvorba se oddaluje od původního stylu k více progresivnějšímu.